ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HEY ANIS,NOYA,CIMET,MIEYN

HEY ANIS,NOYA,MIEN,CIMET..

arini aq happy giler ah~ ever~

kaw sume mmg klakar n gegiler..

kite owg nyanyi mcm2 lagu kt tangge n ats lantai~ ahakz~

budriz (bakal ketua pengawas thun dpan)

kate at aq.. jatuh standart aq dok atas lantai~ ceit~ mmg choy~

kite owg nyanyi mcm2 lagu

=bila cinta didusta

=bila cinta

=putus

=kimia

=meraung

=andai dapat ku undurkan masa

=jangan menangis sayang

=sanjana i love u~ (wooAHHh~!)

=jangan kau lepas

and BLABLABLA..

bnyk sanad lagu~ haha

~ arini tade exam~

then balek school aq trus tdo~ ta mkan~

then mama aq balek meeting dye beli kfc~

time aq tgh mkn dye kate papa naek pangkat agy~

:( omg..that means aq kne tkr school~.

dye kate mmg aq kne pindah~

huh~ aq msuk bilik trus nanges2.. lame gile smpai bengkak mate aq.

tetibe~ kt skrin phone aq kuar

"beb amir calling~"

aq puns angkat~ dye pujuk2..

tahu npe aq nanges?

sbb aq syg kaw sume dher,,~ kaw owg slalu adew bile aq perlu~

tp bile aq x perlu puns adew gaks..hehehe guraw2..agagaga..

:P

weyh..maybe aq pindah naik cuty larhs :( aq msty wndu kt kaw sume..wndu sgt..

pnad aq nanges..aq syg kowang..syg sgt..kowang member paling aq syg~

:( :( sdyeh!! uwaaa! mummy! tamaw pindah~ tanak2..

aq syg kaw owg lhaa~ ;(

tanak pisah~ tanak~! tanak~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!