ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



woahH~ !!!!!!!!!!!!!

┌П┐(◣_◢)┌П┐
hahahaah~
ahaha~ okeyh hary nieyh puns adew kenduri kawen agy~ aiyooo...aq mmg bosan kalo nk g owg kawen..ceh~ da larhs pnas~
lagi 1 sbb aq mls giy knduri nieyh mkn kne pakai tangan~ walaoweyh~ ta shuke...
naseb baek adew spoon n fork td..yeyey! serunuk2.. okeyh then lps mkn2... g bg duet at bpak pengantin then borak2 (bosan +panas)
hahaha then kite owg shoot to giant sbb nk beli barang sikit ..hahha sikit? smpai 250++ tadi...sikit sgt kah>wakakaka~ angkara spe ?angkara aq larhs...aq beli tah pape~
sblum tu aq msuk guardian dgn pa n ma..aq beli nieyh...
yeah nutox.. like2... kalo kowang ttaw jadah nieyh mmg "darat" ke laut? hahah jename popular oke?
nieyh utk muke...agagagaga~ beli taw... harge dye murah sje~ kah3. beli3..cpt2..
then aq msuk giant aq beli shampoo sunsilk yg nieyh mmg wangi gilee~

yeah yg cmni~ walaoweyh~<3 nieyh larhs...kowang try2.. serunuk~
wee~ then tah apew agy aq beli~ smpai da ta ingat~
sepanjang hari nieyh adew owg teman kn aq msj~ wee~ serunuk~ eh~ salah ke aq knl kaw?
err.. ta kan~ aq shuke kaw larhs . hahaha kaw slalu buat aq senyum cm giler~ naseb aq ta gile..(kaw panggil aq gile npee~)
ee..nape larhs.. aq wase giler excited bile tgk name kaw muncul at skrin phone aq ha gile?
aduhai~ aq syg kaw larhs.. tp as a fren ...kaw adew awex..ta kan aq na bgthu aq shuke kaw?
aq msih bole pkir agy~.. bile aq dgn kaw an..masalah aq hilang...kaw kje sakat aq.. hahaha happy larhs giler kaw nieyh..
kite mmg larhs taleyh brsame..... lagy puns kite jauh ..aq tanak ulang balek hal dlu..hancur haty... haisz..tp...~forget it larhs fara weyh~ haisz2~
chill babe~ :)winkk~


waktu mlm~
woah~ eh kaw ta wase pnad kew teman aq erk? ta jemu kew kaw nmpak name aq trpapar kt skrin phone kaw?aq slalu cm owg gile brdialog cmnieyh~ kaw msty buhsan~ msty serabut~
tah larhs npe aq bole majok td kat kaw..smpai 2 kali kaw call aq tanak angkat..hahhaa then kali ke 3 baru aq angkat~ hahahaa then da happy2...tetibe aq touching (sesentuh) aq trus ta rply msj kaw n ta angkat kaw call...kaw call 5 kali ehh~ hahaha cian dye..~
then aq call kaw balek dlm 3 min kemudian.. aq call kaw 16 min 59 saat~ hahaha
aq wase happy~ kan nnek kaw n nnek aq SAME? hahaha..atok brbeza kann?
aq syg kaw weyh..aq ta dpat bayang kn kalo kaw tetibe hilang..msty aq gile kan? aq tanak bayang kan weyh~ hahah~then kdit aq nk abesh da... then aq suroh kaw msj aq..kaw lak soh aq msj kaw dlu..dua2 keras kpale...then ckps bye2..
tgk2..kaw msj dlu~! hahaha! happy sial! :) <3
kamu mmg~ er