ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



hahah!

oi cik abg ..ketagih bce blog aq kew smpai soh aq update nieyh?hahhaaha kaw mmg larhs bikin aq jd giler,, yg post kt bwah nieyh mmg sengaje jd ayat gantung..hua3,,
kaw pepandai ah bine ayat kaw sndri erk?hua3.. sendri mawu tahu..sendri sambung okeyh?
hehehe..tataw larhs gile..aq tetibe sygs kaw ~ wakakaka dasyat larhs aq nieyh..dasyat gile~
hahhaa serunuk aq kne kan kaw..nk sgt kn awex cun..hah amik kaw aq bg..hua3.. trus nk pilih mak cik kantin kaw ehh>?hahahhaa nk kew mak cik kantin dher? aq takowt mak cik tuw lark tanakkaw..hahhahaa! swel larhs~