ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



fandy~ ex2

5:25pm
fa buka YM plesz
beb
mls la
plesz beb
boleh ea,.?
fndy tggu ea
fa
lgu tuch smue wat fara
]fa plesz fndy syng kn fara
:(
:P
:(
xde awek yg bise bkin fndy cam nie
cume fara yg sukses bkin fndy cam nie:(
stop2
fndy xleh stop cnta kn fara
:'(
kalo leh dah dri dulu fa
tanak