ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



erm~

rawr~ owg prtama aq bgthu aq akan pindah ialah shun heong jun(name fb)hahaha aq panggil cimet sje ok.
aq webcam dgn dye..then aq ckp aq pindah school..trkjut dye..time tuw aq tgh melalak dpan wc nie~then aq soh de bce blog aq nieyh..melalak lalak dye..
cimet!!
kaw jgan larhs nanges~ aq sdeyh giler da nieyh..then kaw leyh nanges2..
sdeyh aq nk tinggalkn kowang.. kowang jgn larhs sdeyh..
cimet kate dye x dpt bayangkn bile aq tade
sbb aq ktawe cm gile babi~
dye msty mish ..
aq takowt na bgthu anis yg aq pindah..nnt dye msty down giler..
yelarhs kiteowg dri form 1...otak puns same..haiyoo~ bingung aq dibuat nyer.. aq nanges xhenti2..
huhh~
weyh kowang~ aq syg kowang sanad2..aq mmg tanak pindah~ huH~ tp nk wat cmner? aq mmg taleyh.. kalo school nie tade add math n p.akaun, aq msuk dato doe...
aq mmg x msuk bandar putra agy..
sorry guys~ <3 i love u more2.