ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



amir?shahrin?Shyalarieyana Larana Kyrana? omg~!!

ehem~! hey amir..u know this gurl kah?hahah
dont pretend dont know her haa... i will smack down u~
ish~ cmni cer nyer.. amir soh aq private an wall dye..because DOTDOTDOT(private case bhaha)
then tetibe sowang awexz nie____________ dgn slumber nyer antar chat kt amir..
trkjut aq bile dye bgthu yg amir nieyh maen kan adeq dye..mak oii~
nanges dibuatnyer..hahah..
that gurl ask me so many question~! argh~ fed up~!

then god send me a little boy called shahrin
dye brtindak menenang kan sy..dye kate
= amir jenis jujur..
= that gurl sanad gedik
=gurl ituuu layan sume laki..
btul ka?hehehehe

whatever larhs ..
then aq antar msj kt amir suwuh call aq cpt ++ urgent..hahaha dgn pantas nyer dye merembat phone papa dye n call aq..dye kate "ha...npe nie"..hahahha
aq puns POTPET3.. then dye kate u ta pyh layan larhs.. ngee~
then amir kate...
itu ex dye(Shyalarieyana Larana Kyrana)..
omg2..hhahahahah
whatever larhs~.
:)