ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



WAKK LU~ ANTI CIKGU ****I**!!!

PENGUMUMAN:SPE YG BCE NIE NK NGAMOK2,PEGY MAM~ INI LUAHAN HATY AQ..KAW NK BCE ,GO AHADE~DONT GIVE A DAMN~ :p

EH G MMPOS SNE~ KAW KJE NK AIM AQ~
PHAL KAW?PKIR BADAN KAW BESAR WA TKOWT AH?
HAHAHA YULK~ TOLONG AH~
KAW ANTI AQ? AQ ANTI KAW 10000000 KALI LARHS~! TGK MUKE KAW PN AQ XINGIN~ CM PUAKE..KAW TAHU X?PUAKE~ HAHAHAA
KAW AIM AQ?AQ AIM KAW SETAN~
JGN LA NK BAJET BAGOS SGT DPAN AQ...DA LARHS PMALAS NK MMPOS~
DA LER PNAH WT KES~ ISH2..
THEN DTG LEWAT~ TP TULIS AWAL.. APE KEW BEBAL NYE~ OPSY~ LUPE~ DYE SGT TEBAL~ GAGAGAGAGAA...~ TEBAL NK MMPOS MUKE KAW NK BHONG2.~ TA MALU KEW WEY?HAHHA TOLONG AH~ KAW SNGAJE PERLI2 AQ SBB AQ X KAWAL KELAS~ AQ THU AH AQ SOWANG JE PENGAWAS DLM KELAS TU~SO XPYH NK PERLI2. SBB AQ SNDRI AKN PERLI KAW.AQ TAKOWT KALO AQ CKP STRAIGHT KAT KAW,KAW MELENTING~ AQ MMG MLS DGN OWG X PHAM BHASE~ ANK MURID PN NK ANTI~ BAHALOL~
EE SUMPAH AQ X MAAFKN KAW LA~ AQ MMG HILANG RASE HORMAT KT KAW .SBB KAW YG NK AQ BNCI KAW~.
DESERVE AH~ BAHAHHAHAAHA
I HATE U UNTIL U DIE!