ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



GILAK2.

HAHAHA ARINI AQ KNE KUTIP DUET PNGAWAS.~ CEWAH~ MKLUMLAH BNDAHARI~ALAHAI~ CM CHOY~ THEN LALU BLAKNG KELAS RANDY~ (ENCEM GILAK~)DYE BOLE KENYIT MATE AT AQ,~ CHOY~ U MAKE ME WANNA SHOUT ~! HAHAHA~ CHOY~ THEN NAEK REHAT AQ TRLEWAT DLM 10 MINIT~ ANIS LA NK SGT KUAR WKTU BM~ TETIBE MSUK KLAS~ WA CKP ELOK2 DGN CIKGU BM AQ NIE TETIBE DYE CKP DYE MSUK KN NME AQ DLM "E-DISIPLIN" PERGH` CHOY~ AQ TRUS DUDUK TMPAT AQ THEN AQ NANGES..NANGES2 ..THEN TETIBE CKGU BM AAQ TRTOUCHING DGN AQ PULAK~ HAISH~ DYE KATE LPS NIE SY X NK GURAW LAGY DGN AWK.;.AWK PRGY LA KT SURAU ,SOLAT.ADUH! CEIT~

STORY MORY KEDUE~ CEH~
PERGH~ FREE2 KNE CERAMAH DGN CKGU "J" HAH~ AMIK KAW..
FIRST DYE MARA NOYA SBB PKAI BJU LENGAN PNDEK(BJU SUKAN).AGAGAGA UPENYE ADEW AGY 1 CTER...FAIL ANIS KNE AMIK DGN CKGU NIE~ CHOY~ CKGU NIE OPEN FAIL ANIS~ AGAGAGAGA~ DYE KATE ADEW GMBAR JANTAN AGY~ HAHAHA PIX RANDY LOL~ ENCEMMm~ MIAHAAHHA..ALAH~ CKGU NIE~ LALALALA~ STOP~ CEIT~ YG LEN SECRET~