ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



WOOO~

BHAHAHAH SHUKE2~ HARINIEYH HAPPY BANGAT~
CEYH~ DA SPEAKING INDON PULAK~
wink~ hariniey merentas desa~ wooo~ shuke~ seronok~hahaha





pix yg diats nie diambil kerana abg fndy suda mawu pulang indon~ dye abg kantin school aq~ wink~ dye an~ aq slalu panggil dye gay~ sbb~
a) encem jugak ah~
b) sbb dye pkai subang~
c) biler dye senyum ~hahaha