ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



OHOHO~

WAH~ARINI~ TATAW NA CKP CMNE~
SANAD PENAD HAHAHA TATAW ..
PETANG TD DRI PKL 3-7 PM AQ TUSYEN~
PERGHH~ WASE CM NK pecah KPALE HOTACK AQ~http://www.smileycodes.info
NGEHH3~.
UWAAA~! MLM2 CMNI TETIBE TDEW MOOD~ BUHSAN~ WASE STRESS TETIBE~
MLS LYN FB CHAT SANAD~ SBB TDE MOOD LOL~ HAISZ~http://www.smileycodes.info