ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



nor thaqifah~


WEY GENK~ SBNARNYER AN WA TA SANGGOP NA ANTI2 LU~
TP LU WAT GNI WA WASE NK MAKI2..
KCIAN AQ TGK KAW DLM CLASS DA TA SEHAPPY DLUW WAKTU KITE BAEK~ KAW TA MISH KEW WAKTU DLU2?
KITE GADO BESAR SBB HAL YG KCIK~
HAL YG TA LOGIK PUNS BOLE KIRE~
AQ TATAW AH~ MYBE KAW TA KN MAAPKAN AQ ~ TAPEW WA TA KESAH SBNARNYER!.
TA KESAH KALO AQ TA DPT KAWAN YG BOLE ROSAK KAN KWN SNDRI~.
AQ TATAW AH AN~
AQ BKN NA UNGKIT AH~
1) NOVEL AQ DRI FORM 2 YG PALING AQ SYG ,KAW TA PULANG DA 2 TAHUN~
2) DUET AQ STAKAT TA SMPAI 10 WNGGT WA MMG TA KESAH~ TP LU DA JANJI NK BELIKAN..LU KATE DA BELI~ DA 2 BULAN~ BILE AQ MNX JE KAW KATE TA BWAK .~
SIYES AH~ WA MMG TA GENTAR KALO LU SEPAK WA~ LU KNE TRIMA BLASAN STIMPAL AH KALO LU SENTUH WA~ KALO BOLE WA MMG TANAK~
SUMPAH SEYH~ WA WNDUE KAW~
AQ TAHUW KAW NGATE2 AQ...KAW DA BURUK2 AN NAME AQ.~ TAPEW WA SAME SKALI TA KESAH KALO LU NK COPY PASTE MENDE NIE AT MANE2..
WA JUJUR~