ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



LENSE OHH LENSE~

hahhaa...oke hari smlm hary yg...err~ ta dpat di gambarkan~.
lense aq beli colour biru~ lawa~ huuu~ aq bru dpt smlm...wktu naek rehat kiteowg g toilet..aq,noya,anis..masing2 bwaks lense..yg aq colour biru~noya~ hijau~anis~biru gelap.
bhahaaha just imagine~ aq bru first time pkai lense.bhahaha..berair air mate aq..cm nanges da..
kuar je air mate aq..hahha
tp mmg azab ah bile first time nk masuk kan lense~ perghh~wa wase nk mnjerit...hahha tp mmg aq mnjerit puns...smpai noya kate .."kaw nie jgn jerit ah~"
hahaha..gilak~ mmg la aq jerit...takowt2..http://www.smileycodes.info
hahaa
time tuw cikgu julia ta msok class seni kiteowg...kiteowg puns dgn bangge nyer g duduk kt padang walaupuns wktu hujan~ hahaha gilak x? sbb adew prtandingan rughby~ perghhh~ ganas woo school STS n TEKNIK@ VOKASIONAL~ .akhir nyer school kiteowg kalah~ haisz dah ler tuan rumah~kalah pulakz~ taper ah~ no 4 puns oke~..school VOKASIONAL mnang .johan woo~
then dlm pkl 11.20, game da abesh~ kteowg puns naek class~ tgk2 ckgu bg kje yg bnyk~ aq kelam kabut nk maty~ kwn2 aq sume tanak wt kje ckgu julia..aq sowang2 jer wt...sadis seyh~ then aq da siap bru aq lepak at luar~ then bile da balek.. anis cter..cikgu julia bg amaran sbb dye dgn noya ta antar buku~ bhahahaha abesh la kaw owg...aq soh buat tanak~ pang muke bru tahu~.


nie adew larhs hasil memakai lense smlm~