ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



KAW NIE MMG LARHS~

NIE STORY PSL SMLM~
cmni~ waktu sejarah aq turun bwah nk taip script utk ptg nnt sbb aq pngacara majlis utk majlis
KHUSUS KEPIMPINAN LEMBAGA PENGAWAS 2011. perghh~ dgn bangge nyer aq ON leptop kt bwah uw sume tgk jerk~ sedang aq bz menaip naip dgn gembire nyer~
wa nmpak si budax baju hijau lalu dgn si baju kuning~ perghh~ lu tahuw spe?
"SHAMSUL~" MAK OIII~ ENCEM GILAK~ WA WASE NK PENGSAN~ TP COVER CUNS ARHS.~
then mse dye nk naik tangge ,aq da siap script uw yg kwn dye bju kuningnie agy la encem dye kate
"OI2,,"
HAHAHA AQ KATE LA OI2 BALEK.~ THEN AQ da siap print script uw..aq naek kelas.~ jumpe agy si mamat hijau nie~ then aq da amik barang dlm kelas utk g majlis pengawas ,mamat hijau nie lalu agy~ perghh~ gilak~ mmg wa bole menjerit~!
then agy 10 min pkl 2 uw majlis da nk start~ aq dok luar sbb time uw wktu balek utk sume plajar~
tetibe sdang aq brbual dgn adeq2 junior nie~ dye pown muncol agy~ haisz...~ kaw nie mmg larh shamsul~ wat aq giler jerk~



story ariniey~bhahahaa~
WUIII~ ARINI AN~ SHAMSUL TA DTG~
ANIS KATE
""SETIAP ARY JUMAAT MMG SHAMSUL TA DTG~ SBB MSOK SURAU!"
BAHAAAHAHHA TATAW LARHS NO COMMENT~
WUUUU~ TD AN~ MSE SENI AN~ GILAK ARHS..
FIRST TIME AQ WASE AQ WAT LUKISAN PALING LAWA GILAKS!
WEEE~ CIKGU JULIA YG AJAR~.DYE BAEK WOO~BESH UPENYER BLAJAR SENI~
SANAD2 BESH~ EXITED DOE~
HAAHAHA
td mse balek nk g kantin an...
kteowg jalan pgang drawing block sbb lom kering sanad,
then si anis nie g pgang drawing je cm jadah apew tah smpai trbang msok longkang~
hahahah kteowg ktawe ah jerit yekkk~~
hahahah...nsib bek ta kne air.eeewww~@!!


esok:
wooh!~ adew merentas desa bhaii~
whooot2~
5 KM perghhhh~ wase cm nk meraung brguling guling jerp~.
bhahhahaa taper2...esk lari slow2 sje
:P
peace:P