ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HARY PALING TRUK NK MMPOS~! isnin~

ARGHH~ KEPALE HOTAK AH~ GILAK2..PEPAGI GENG2 AQ DA BAD MOOD~ PERGHH~ WA MMG BOSAN KALO OWG BAD MOOD. HAHAHAH YG BESH NYER DYE OWG BAD MOOD PSL PKWE~ PERGH~ WA KATE ANN~ DRI AWAL PAGI SMPAI NK BALEK PUNS BAD MOOD~ KALO TIME OKE UW X SMPAI 10 MINIT~ NYIRAP JERP WA..PERGHH` YG X BAD MOOD AQ N ANIS SJE.. NOYA N MIEN LAK BAD MOOD ~ HADOY~ TEKANAN JIWE AQ..
THEN...TIME WAKTU ENGLISHLG BESH...DGN TEACHER2 AQ BAD MOOD...AMIK KAW SUME DAX KNE ORAL...TP AKIBAT NME AQ YG SDAP +MERDU MENDAYU DAYU~ NME AQ BWAH~ SO NEXT WEEK BRU KNE ORAL ~BAHAHHAA SHUKE2..THEN LISAN BM PULAK~ mmg bgus~ perghh~ mls la mawu lisan2 oral2 nie..adoy~ saket keotakan~ aaggagaa