ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



GILER~! BUHSAN~! ARGHH~ TIDAKK~!


hahaha woh~ bgini citer nyer..
(ce cite ce cite..hahah)
smlm fara tman mama g bndar..
lunch at mc d..then g jakel(kdai kain lorh)
coz auntie dri kl soh beli 10 kaen cotton utk bju tdow~
then mama aq berurusan dgn pgawai pemasaran dye kowt?
nme dyew hafiz~ bhahaha..
da kurang2 harge sume skali~ rm 550 shj~
grr~ then mse mawu kuar uw trserempak dgn hafiz uw~ dye puns kate..
"nie ank akak kew? cm model.."
bhahaha nk trpengsan aq at situ..model?ohh noo~!
NIGHTMARE BTOL ~
hahahaha ish2..ta mungkin larhs~

story ke 2~
aq dpat rase seumur hidup aq ...cuty seminggu nie ............
paling buhsan~!
paling truk~!
paling x besh~! arghH~!
sanad ta shuker~! buhsan tahu~!!!! raawrr~!