ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



bahahahahaha~! cu~

U/P: NME MAKHLUK NIE TALEYH DIBERITHU~NNT GF DYE TAHU~ BHAHAHAHA
grr~ dri smlm aq chat nan dye...
keje aq ktawe cm owg gile..
nasev ta giler doe~
hahaha..perghh~mmg insine aq dibuat nyer..
aq panggil dye cu~ aq lak jd nek~
eh hotak kaw la orix..hahaahhaha
wuu~ sungguh sanad happy cm nk giler wase~ shuke2..
:)
lawak gilaks..aq tataw nk ckp cmner aq\gy./aq ktawe sowang2 kt sni cm owg gilaks.
hahaha klakar sanad2..
syg kaw la cu~
JGN MARE~