ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



auUUcChhh~! semut niE~!

mak ai~
mungkin kah mmg dose aq bunuh makhluk nie?
cmni~ td aq tgk bnyk gilak semut dlm bilik aq.tetibe jer~
then aq bunuh~ hahaha kejam an aq.~
ala~ aq bunuh care lame~ aq amik tisu then aq seret2 mereke2 yg degil..
spe soh msok bilik aq..
en da kne nan aq //bhahaha..
then lps da bunuh~ tgan aq tetibe injured..
cm kne selar~http://www.smileycodes.info
perghh~ aq kate mmg sdap ah~
wase cm nk kne agy puns adew~
wa wase mawu guling2 je ats katil td...mmg saket~..
maafkan aq semut~ wuwuwuw
wase brdose pulak~
kalo aq bunuh sekor tape~.
nie dgn atok moyang semut tuw skali..trmsuk cucu nyer~ bahahhahaaha~!


selepas mndy~
mummy~!!!!!!!!! sakit giler kne air tngan nie~
tidakk~!http://www.smileycodes.info
err rawr~! saket doe~
sob3..
sumpah saket~