ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



WOOHHH!!HAHAKZ

TODAY STORY:
REBUT KELAS AGAMA N MORAL..
HA..HARY NIE AN KTEOWG BREBUT AKHIR NYER PLAJAR CINE YG DPT KELAS KTEOWG ...CM SIAL JERK..
HAISZ..
CIKGU DOT3.. WT MUKE DYE N HALAU KTEOWG CM @#$%^
DYE NIE MMG HAISZ...ERR! RAWRR.

WINK~~
HA LAWAK NYER CTER NIEY..
PSL THAQIFAH...
KTEOWG NIE DOK DLM SURAW AN.
TETIBE USTAZAH PANGGIL
"SAKOFAHH!"
HAHAHHA KTEOWG GELAK KN USTAZAH TD..HAHHA
HAHAHHA LAWAKZ GILAK..


WA~~~ aq pkir zul mare at aq bhai..upe nyer x..
HAHA HAPPY AQ..
THEN SKRG NI AQ TGH MSJ DYE..
PERRGHH AQ GURAW2 DGN ZUL ..
DYE TANYE AQ KDIT ADEW KEW X..AQ KATE AH
"KALO KATE TADE?"
TETIBE UW TPUP 20WNGGT MSUK..HAISZ..MMG LARH KAMO NIE ZUL..
BTW THNX SANAD,
:)
I HARGAI...
U SANAD2 BAEK..WINK~