ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



WHAT A DAYY...

HAHAHAMEYH STORY MORY..
WINK~~
HARY NIE KTEOWG DPAT KELAS KTEOWG BALEK LORH PADE WKTU AGAMA..HEHEHE GUD2..
HMM..HAHA
OKE ARINI MISI MNGENA KN MMAT YG PRASAN ENCEM ..HAHHA
MSE KTEOWG NAEK TANGGA KELAS 4P UW NMPAK DYE NIE...HAH..AMIK KAW..
KTEOWG PERLI DYE... KWN AQ KATE
"EE ARTIS2.."
HAHAHA AQ PUNS JWAB AH..
"MNE2?"
AHAHAHA SIAL JERP LARH MSING2..

NIE PSL ZUL:HAHAHA
HEY BANJIR~~
TULUNGS AH JGNS PANGGILS I KURENG GULA.HAHAKZ.
UU...PDAN MUKE DOMPET TINGGAL...HAHAHHA BIAR KNE ROMPAK U NYER CARD BANK..WINK~~


OKE PTG TD MSE KOKO:
ARINI BHAGIAN KELAB PRSATUAN...AQ NIE KELAB COMPUTER..
WINK~ SIAL..PATUT NYER AQ JD NAIB PENGERUSI...TAK ALIH2 CM @#$% CIKGU KATE KNE ROMBAK BALEK SBB NK BG KAKAK2 FORM 5 DLU.
WA NYER MUKE BENGANG JER...WA MENCAROT DA TP DLM HATY..
CM EE....TANAK AH CAROT2..NNT OWG MARE...HEHE
AKHIRNYE AQ JD BENDAHARI..WAHAHAH..WA MMG BAB DUET2 NIE SHUKER SANAD..
BAK KATE KWN AQ , AQ NIE "MATERIALISTIK" ..HAIZ.. BG AQ TADEW LORH..HAHAHA
MSE DYEOWG WT PLANTIKAN UW AQ BOLE WT KJE SCHOOL AGY DLM UW..HAHAHA BUDAX RAJIN LA KATEKAN..HAHAHA.:p TALEYH BLAH..

WINK~~NEXT STORY
MSE AT TUSYEN..
KAH3..SI RAGUNATHAN NIE DOK KACO2 AQ..THEN TETIBE DYE G CABAR AQ CONTENG MUKE NOYA PKAI PEN WARNE WARNI AQ..HAH AMIK KAW AQ CONTENG BTOL2..HAHAHAHA GILAKZ SUDA~~
NOYA SHUKE TDOW WKTU TUSYENN~~~