ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



waNtED SiS

INI SISTER YG WANTED !!
NAME DYE NURUL IZNI..HAHA
SINGLE TAW!

hey sis..thnx sabar lyan kerenah fara mybe sis ta tahan (sometimes.)
hahaha nasib baek kite ta fighting...waa..kalo x..abeshh2..
sis..you know what...u cumel sanad..u baek...everything perfect..http://www.smileycodes.info
haha like u say kite 0-0.
hahahah yeah...
i like the way u think...very positive..
hey sis hope kite dpt kwn smpai bebile..
i tataw sis saket apew..takowt na tnye sis...takowt kne mare.~~
i know u love "him" dulu2...hahaha..ish...
antara i dgn dye nothing special relation...i know u love him evendough u never tell me.
i luv u la sis..
THNX treat me dgn baek..
i tataw nk ckp cmne agy sis..
sis sgt2 sporting..
http://www.smileycodes.info
http://www.smileycodes.info
fara always skodeng ur blog...watch out sis!! ahakz!