ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



wahahahaha.. SOME EXITING TOMORROW..!!

WAKAKAW...OKAY2..MEYH I STORY MORY..
ESK SUMER SCHOOL AKAN ADEW LARIAN PERDANA..
WOW2...SHUKER2..
I AMIK BHAGIAN JUGE..WEE~~
WINK2~~
SIJIL PERINGKAT NEGERI WOO~~
EXITED2..
SHUKER...WAIT FOR ME TOMORROW..!!

WAHAHA TODAYS STORY:
FIRST...
MALIQUE (KHAIRUDIN) KATE KITEOWG PATUT WAT BLOG TENTANG GOSIPS DI SCHOOL KAMI NIE..
HAHAHA ANDAI KAW EA MALIQUE..PANG MUKE KARUNX..WAHAHA..
DYE BOLE IKOWT AQ DGN ANIS JEJALAN AMIK NAME BUDAX2 PENGAWAS..HAISZ...HAHA

SECOND:
WOW! AHAHAH SHUKER2.
NPYA KELAM KABUT BILE PKWE YG TIDAK DIANGGAP DYE UW NTAR LEPTOP DARI LONDON..
WAHAHAHA TP SYGS NYER...LEPTOP UW KNE CHARGE ATS NAME NOYA...TP NOYA KATE LAKI UWLA KNE BYAR..HAHHAHA SBB LAKI UW TEMPAH...CHARGE PRHANTARAN JE DA RM 550..
HAIZSS... PERRHH WAKTU KELAS SENI..AQ CM OWG GILAK KNE DOK TEPI DAX CINE...AQ MMG ANTI SIKIT DGN DAX CINE KELAS AQ NIEY...XBESH LANGSUNG.. CM LARH AQ NK DOK SGT TEPI DYER..SANGKAK SIAL..
HAHAHA..

WOW2...ADEW TUSYEN MATH THIS NIGHT..SHUKE2..

HEY DEAR ZUL:
KAMU SANAD2 BAEK BG FARA...KAMU TRBAEK..THNX KEJUT AN PEPAGI..HAHAHA..SHUKER2...
KAMU NIE..THNX A LOT...BTW:THNX AJAR BHASE CINE LOL..AHAHA...KAMU SUNGGUH BAEK.