ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



wahahaha~! today?what a day man~

lalala...arini aq jd pengacara majlis..bhahahaa wa nyer tngan sjuk sje..
ari isnin jer trauma~ trauma jd pengacara mjlis(mc).

bhahaha tah ape keting tongan aq ari nie..
aq mule2 pening gler kpale..waktu bm cikgu ju soh aq amik kamus kt meje dlm blik guru...yg aq nie da brsusah payah hahhahaha aq bole g amik kapur..tah apew tah dlm kpale aquw nie...
then bile aq msuk klass aq hulur at cikgu kapur..ckgu kate awk nie knp..bhahahaha sume da ktawean aq...bengang siott~
then aq turun agy g amik kamus dye..perghhh pnad gilaks bhaiis..
then da abesh wktu bm ckgu soh antar buku bm at meje dye...aq ikowt anis..ckgu julia bole g kate
"muke lawa tp pekak.." bhahahaha sesentuh(touching) aq wase..nggeee~

then trserempak dgn abg form 5 ~ eee mybe dax baru kowt?
abg form 5?gosh~ abg kew~bhahahaha
dye kate "ehh awk~ comel~ "
bhahahahaha adoy~ ta cumel puns.~ bhahahahaa..
SAIA MANUSIA BIASA~ TA HEBAT CM OWG TUW~ MNGAKU DRI DYE KACUK THAILAND~ TALEYH BLAH~ TADEW SPE PUNS PUJI~ BHAHAHAHAHAHA