ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



TPUP OHH TPUP...!!

HAISZZZ....AQ PUNS TATAW NK CKP CMNER AGY...
TP NK CKP JUGAK..
CIK ALIF ZULFAKAR MMG TA BOLE DICABAR..
ITU SATU KNYATAAN YG SGT BENAR..
SMLM DYE BARU TPUP KN AQ 20 WNGGT TIME UW KDIT AQ ADE 15 WNGGT..
SUME SKALI JD 35..
..THEN TD AQ KATE KDIT TINGGAL 25 LPS GYOT DGN DYE..
TAK ALIH2..DYE BOLE TANYE AQ
"U NA I TPUP KN KE 30 WNGGT?"
AQ DGN GURAW2 PUNS KATE AH
"HA PERGI LA PERGI2..."
THEN TETIBE DYE NTAR MSJ DYE BG AQ CODE...UPENYER CODE RM 30 BTOL2..
PERGHH..MALU WA...
DYE TRLALU BAEK..
MALU SIAK...SUMPAH AQ KATE...DYE TRLAMPAU BAIK UTK AQ..
KAMU MMG GILAK 999X..
NOW KDIT AQ ADE RM53.89