ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



todayZZ sToRy mOry~~




ahakz~
WEEE ARINI ADEW LARIAN PERDANA MAHKOTA...WAHH AQ MSUK GITU...HAHAHA
PERHHH PENAT SEYH WALAUPUNS HANYE ......2KM..BHAHAHAHA BIKIN LAWAKZ LAK..
YULKKK...YG PALING DISGUSTING UW LALU KT KANDANG KAMBENG!!OMG.!! WA RASE NK MUNTAH DARAH HAHAHHA (CITER BHONG AH NIE KALO MUNTAH GTUW AN..AHAHA)
TP MMG BESH...AQ LARI DGN AIN NORMAN.. SBB KWN BAEK AQ TANAK LRI..DYEOWG JALAN2 JERK DOK BLAKANG SKALI N MEREKA ADELAH~NORA SYAFIQA N ANIS AMIRA..HAHAHA
KJE MEREKE NIE YG DOK KT BLAKNG SKALI NIE AMIK PIX SJE LOLZ.
HAHAHA
TP AN TRKJUT AQ LPS AQ LARI DA KT 1 KM TETIBE "SHAMSUL" MUNCUL LARI..HAHAHA LARI BTOL2 TEPI WA...LAJU SEYH DYE LARI..TP DYE TA MNANG PUNS...HEHE.

WAHH...AQ AN RUMAH SUKAN BETA(BIRU)SLALU MENANG AN..HEHE TD PUNS MENANG SBB PLAJAR BETA PALING RMAI HADIR..WEE~~BANGGE JERP AQ NIE...HAHAHA


SAD STORY~
PERHH AQ DA LARH BALEK LARIAN TD PENAD...
AQ TRUS CALL ZUL TAK ALIH2 X ANGKT...ADE KT 10 KALI KOWT AQ CALL..NOT SURE..
PERRHH...DYE ANGKT PASTU DYE ADE KT TMAN DGN KENGKAWAN DYE..
TETIBE DYE KATE DYE TADE AWEX!
OMG!! PANAS JERP HATY AQ...NOW DA 6 JAM AQ MAJOK DGN DYE...HAHAH