ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



SAKET OTAK AQUH.

CM SIAL JE MAMAT DARI FRANS NIE...DA LA GUNE BHASE YG AQ XPHAM...DOK KATE I LOVE U JER.. NIE CHAT DYE

SLT
.
SA VA IEN LLE
BIEN ELLE
CC
TU ET LA
I LOVE YOU
love u 2
LOL
ILOVE YOUUUUUUUUUUUUUUU
<3
ok