ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



PERRHHH!!


MUKE AQ TGH BENGANG BRU PAS KNE MARE..HAHA

http://www.smileycodes.info
PERRHHH!! PEPAGI WA DA KNE MARA...SUIR SIAL~~
MENCI AQUW..
@#$%..http://www.smileycodes.info

FISH2..
SBB AQ G KUNCI PINTU BLIK...LANTAK AQ AH NK KUNCI OR WHTEVER.
HUH..

DA KALO AQ X KUNCI ,MAMA AQ NIE MEN TRJAH JERK MASUK WA MMG X PUAS ATY DOE!
SIAL!SAKET NYER HATY TUHAN JER TAHUW..,
KALO MAMA AQ X MEN TRJAH MSUK BLIK AQ ,LEYH AQ AQ NIE X KUNCI BLIK...BNCI SIAL DIKAWAL GINI..
DA LARH KUAR UMAH TALEYH...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STRESSSSSS!!!!
NK ON9 NIE PN CM CILAKE KEKADANG JERP LEYH! HUH
BNCI SIAL CMNI...TOLONG AH BG KELONGGARAN.
IM SUCK WITH THIS SITUATION MA!


next story
HURMM....AQ BRU BUKAK BLOG SIS NIE..HMM AQ TATAW MOTIF DYE TULIS PSL AQ...WALAU DYE X MENTION NME AQ,AQ MMG THU TUW AQ..
YEAH!MMG AQ TRASE..SO WHAT?

http://www.smileycodes.info


SORRY LA SIS...I TADE NIAT....SUMPAH I KATE..http://www.smileycodes.info N THEN AQ
CALL "DYE" DYE PN START http://www.smileycodes.info
PERHH...SABAR JERK LARH..ISK2..

BTW:AQ MMG SINGLE N AQ TA TIPU..
NO!!!!!!!!!! http://www.smileycodes.info