ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



ohh!! TIDAKKKKZ!!!!!!

HAHAHAAHA HARY YG "TRUK" INI BRMULA PADA HARI ISNIN LPS...
HAHA CMNI... AQ TATAW ADEW KATAK DLM KASOT AQ..AQ MEN PKAI JE TP AQ X PKAI BTOL2..THEN DLAM KETE BRU AQ PKAI BTOL2..TAK ALIH2.. ADEW MENDER LEMBIK N BASAH2 GITUW...AQ TRPEGANG! PERGHHH..CM GILER AQ TIME UW...MELOMPAT ATS SIT KETE... THEN AQ ABAI KN JERP ABOUT KATAK ITU..THEN PG TADI ADEW SOMETHING SMELLY IN MY BAG! GOD!!!! I WANNA FAINT..
GILAK! UPENYER KATAK UW DA MAMPOS DLM BEG AQ..MKNE DYER DYE ADEW TEMAN AQ LER SMLM..HAHAHHA KATAK UW IKOWT AQ G SCHOOL..HAHAHA.,.LAWAKK2..
THEN AQ BWAK BEG AQ YG LEN...SUMPAH AQ GELI KATAK..YULK! BINATANG JIJIK ..
PEPAGI TD AQ DA CM HISTERIA JERIT2 NMPAK KATAK TUW..THEN AQ KTAWE...HAHAHA MAMA AQ TNYE NPE..AQ CKP
"PTOZ CNTE..AHAHAHA"
THEN AQ KATE BALIK
"MA...KATAK DLM BEG.."
THEN MA AQ KATE JGN BISENG2..NNT PAPA MARE
MEREMANG AQ BILER INGAT PSL NIE..PERH...TALEYH BLAH...

WINK~~~
ALARH...TIO ERC SENG DA NK PINDAH~ SOB3..NNT TADEW OWG AQ MAWU KACO AGY...SOB3..SDEYH