ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



MOOD:AWAYY~~

WAHAHAHA OKAY2..ESK AQ DA NK SCHOOL...SO MMG BZ SESANGAT...MYBE AQ JARANG UPDATE KOWT MY BLOG?
WAHAHAHAA WNDUE MY BLOG..<3
AKUW HARAP..NTHING LARH..WEHEHEHE.
:)
:(