ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



KISAH 2 HARY LPS.. ADEW DAX NANGES.!!

WAHAHHAHA...CMNI CTER NYER..
HAHAHA PTG UW AQ CALL SI ZUL NGUX NGEX NIEY...
TETIBE AQ DGR ADEW CM OWG JERIT2...
AQ TNYE AH NPEW?SORE MA DYE KER?
UPENYER...KT TMAN UMAH DYE ADEW 2 OWG GURL GADO SBB BREBUT SOWANG LAKI..
HAHAHA BILE AQ TNYE ALIF, "ENCEM KEW LAKI UW?"
ALIF KATE "TA PUNS.."
WAHAHHAA THEN DA LAME CMTU SI ALIF NIE KATE
"K ARH NK TGK OWG GADO NIE.. NNT JELARH CALL"
PERGHH...AQ NYIRAP JERP DGN DYE SBB KATE GTUW BHAI..
SAKET HATY..HAGAGAGA...
WASENK CAMPAK DLM SUNGAI SEGAMAT..HAHAHA BIAR KNE HANYUT KALO BANJIR AGY..HAHAHA
THEN AQ SOH DYE PEGI AH NK TGK SANAD2 OWG UW GADO..
THEN TETIBE DYE KATE DA ABESH GADO..HAISZ
AQ DA PANASSS SJE~
THEN AQ CKP BYE2 KT DYE THEN AQ LTAK PHONE ATS MEJA N AQ X TGK PUNS.
TGK2 DA BPE KALI TAH CALL..HAHHAA DYE MSJ2 AQ X RPLY..
UPENYER.. KT UMAH DYE DA HUJAN LEBAT(ALIF ZULFAKAR SDANG NANGES.) HAHAHA..DYE KATE SMPAI MAMA DYE TAHUW YG DYE NANGES...AHAHA THEN BUKU DYE BASAH...WAHAHAHAA...
OLEYH ITUW JGN LER CARI PSL KALO X NK NANGES.HAGAGAGA
<3