ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



KAMO?? WINK~~ BANYAK PERSAMAAN~~


HEY CIK ALIF ZULFAKAR..KITE NIE AN...BNYK SANAD2 PERSAMAAN..~~ WINK~~
ANtARa NyER~ TGK KSUT AT ATAS NIEY..SAME WOO~~ TASTE KITE SAME~
THEN U SHUKER MINUM AIR DUTCH LADY CHOCOLATE..AND ALSO SAME WITH ME ~
HAHAHA AND U ...SGT2 MNGAMBIL BERAT...
SY SANAD2 SHUKE..BHAGIE~~