ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HMMM~~

FIRST STORY

TIME AT SCHOOL
:HHAHAHA GILAK2..
AQ G CUBIT DAX INDIA FORM 5..TAH GILE BABI MNE RASUK AQ TAH..HAAHHA...
DAX UW BENGANG DGN AQ..CPT2 AQ MNX MAAF..RASE BRSALAH LAKZ..HUHU..

WAKTU BALIK:
TIME NGUTOK2 DGN KENGKAWAN AQ IAITU NOYA N ANIS..
HAHHAHAA TGH SYOK2 NGUTOK TETIBE CKGU UW MELINTAS JER..PERHH..
AQ NYER TRKEJUT WASE NK TRCABOT JANTUNG...HAHAHAHA LAWAK2...GILAK..HAHHA
MMG DASYAT2..


WAHAHAHA BALIK SCHOOL:
AQ TGK JERP ENCET AQ DA ADEW MSJ DRPD ZUL...YEY!!SHUKE2..TRASE HIDUP BALEK JE DUNIE AQ...MSE AT SCHOOL LEMAU SEMACAM SMPAI AQ G MAKI THAQIFAH SBB DYE HENTAK TNGAN DYE KT MEJA AQ TIME AQ NK TRLELAP... AQ CKP
"BABI KAW..."
HAHAHAH SORRY GENG...WA MMG TADEW MOOD..HAHAHA


LALALALAA ZUL CM MAWU CPLE..TAPI AQ TATAW LER CMNE NK CKP..HAISH..DYE KATE CMNI.
"I LOVE U SOOO SOOO SOOO MUCH." HAHAHAA TRPAKU AQ SEBENTAR..HAHAAHA WEY...SYG KAW LA GILAKZ9999X..
HAHAAHAHA KITE LUPEKAN PSL EHM SJE..HAHAHA