ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HAH DANIEL ADIE~~

AGAGAGAGAGA..
YEAH2 SLAH AQ SBB AQ G TULIS PRKATAAN "SIAL" IN MY BLOG..
YEA...DYE SGT PRIHATIN KOWT SMPAI DYE KATE..(BCE CHAT BWAH UW)
HAIZ... AQ YG DA TRBENGANG SOWANG2 KT UMAH .HAISZ..BTW THNX COZ MENEGUR
:)
CHILL~ DYE BOLE MNX MAAF LAK KT AQ SBB AQ KATE AQ DA TRBENGANG DGN DYE..HAIZ..~~

farah..
YEA
adie nak tegur ckt bole x?
BOLE
WHT?
it would be nice kalo farah x tulis perkataan 'SIAL' dlm entry2 farah
it doesn't look nice la farah..
ERR..
maaf kalo farah tersinggung
GRR...
NOPE..THNX BTOL KN..
:)
x elok la utk orang bace blog farah
SUDA BTOL KAN LORH...G TGKK~~
DA?
kan elok mcm tu..
baru menarik org nak bace..
:)
12:42am
bahasa elok..
maaaf ya.