ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



daTo NAJib DAtO zaHiD datIn rOsMAh ChIeF NO 1 tEnTera


http://www.smileycodes.info


mak oi...dari jauh kteowg dtg dato .....(private) lambai kteowg...time uw sume tentera stop kn knderaan supeya kami lalu..keh2...then sume owg yg ramai nk maty uw pandang...ihihih bangge siot...shuker2...then dato zahid hamidi hulur tangan dye then wa salam jerp lorh..hihi..
then doktor facial muke aq adew wt charity kt situ.,.. aq nmpak dye...upe2 nyer dye da pasan kteowg...aq g dgn mama n auntie n ank dye..koh2..dokter uw kate:sy daripd jauh da nmpak 3 owg yg cntik2 ni sbb brkelip kelip tudung(ceyh biaser ah batu mahal import luar ngare..koh2)
http://www.smileycodes.info
mse at dlm dewan uw kami dgn dato zahid brdiri tetibe dato zahid nyer owg iaitu chief ketua tentera darat hulur tangan at aq bhaii...perhh..hahaha wa slam lg...hahaha.

then da mse at luar dewan uw kteowg brdiri jerp..then lps dato najib kuar sume brsesak nk salam..keh2 tp dato najib da hulur tngan dlue..wa salam sje.. :P
then datin rosmah uns tetibe muncul...wa xsalam uns..keh2..





PIX NNT AQ UPLOAD EA