ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



AKUW MENIPU~~HAHA

HAHAHA MLM TD ZUL TDOW AWAL SANAD..AISY,.AQ PUNS BUHSAN ANN..
PKL 2.30 TA TDOW AGY..HAHAHA AQ PUNS MSJ ZUL KATE AQ MSOK OSPITAL..
HAHAHA PGI UW DYE DA BGUN ..LPS BALEK JOGGING DYE TRUS CKP GNI
"YA ALLAH.U, NPE NEYH,CMNE LEY MSOK HOSPITAL?"
BHAHAHAHAHHAHA...DYE G CAYE PULAK...AQ NIE LAK X CMPAI ATY KALO BHONG OWG..AQ PUNS BGTHU LA AQ GURAW JERP..HAAHHAA
LAWAK LARH U SYGS..
GILAK999X:)
<3


YUNX..I SYGS SGT KT U..
I DONT KNOW Y...
PERHH MMG WASE NK NANGES DGR LAGU U BG NIEYH..
ILYFDM..
BHAGIA SANAD2..THNX 2 GOD I FOUND U..:)
U BRING BACK MY HAPPINES..
GUD LUCK ESK EXAM..HAHHA U SUNGGUH ROMANTIC SIAP INGATKN I PSL VALENTINE..
:) TATAW NK KATE CMNE AGY..