ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



ahahaha time rest at school

WAHAHAHA KAW NIE AN ANIS SHUKER WT MENDE YG TA DIJANGKE OLEYH PKIRAN AQ LA WEY..HAHAA
ADEW KEW PATUT DYE G BALING PAU NYE KULIT YG DYE WT DA JD BNTUK BOLA?
HAHAHA TAHUW X KNE AT SPE?
KNE AT MUKE AISYAH KELAS 4P..ADOYY...HAHAHAA LAWAKZ SIAK...WAHAHAHA GILAK KAMU YEA.