ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



waw!! hary ni!!

wa dpat kne kan si budak baru yg ala2 cine bajet encem jerk..(rupe mmg ok ler )
budakx uw dax sek cine..halahai...
statement dye wt aq geram n meluat..dye kate..
AKUW X LAYAN LA POMPUAN MLAYU...NK CPLE DGN OWH CINE JE..
BARAN JE HATY WA DGR..
WOI..XSDAR KOE TUW MLAYU KEW?HAHA
LUPE DARATAN?
G MSUK LAUTAN WEY..HA3..
WA LALU TEPI DYE WA KATE
"SENGKAK LA LU..!"
HAHAHA KIJAM AQ NIEYH..
ESK AQ N NOYA TARUH DGN ANIS YG AQ AKN MARAH DYE..
HAHHAHAA ..
WA SBNRNYER.
XSANGGOP POWN.HAHAHAHA
TP TRPAKSE AH SBB BRTARUHKN..
HAHHAHAA TUW AH LEN KALI KALO DAK BARU WT CRE DAK BARU..
SOMBONG SIAL.
BNCI AQ TGK.
MLUAT//
KAWAN POWN DGN DAX CINE.. MENCI WA..
SESUAI AH KOE..
HAHAHA
@#$%#$
NAME DYE SHAMSUL..HAHHAHHAA CUKUP LARH ..AQ DA PNAD CTER PSL DYE.





BAB BARU PSL SUKAN PETANG TD..
SY SITI NUR FARAH HANI...INGIN MEMBERI TAHUW ANDA..
BAHAWA KETUA KELAS 4SK YG ENCEEM
NAME NYER~~ SECRET2..HEHEK..
TELAH TRJATUH SEBNYK 2 KALI DI PDANG..
AQ BRASA SGT HAIRAN KERANA DYE ADALAH SEOWG ATLET YG KUAT LARI..
ISKK..
CIAN WA TGK DYE.HAHAHHA
OPSY.,..TRKETAWE PULAK..