ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



ThnX 2 Who wisH mY BdaY.

MAK OII...RMAI WISH...
PENAD GILER AQ KATE
"thnx kamu"
AQ COPY PASTE....
RMAI SGT..BTW...I LOVE ALLZ MY FREN WHO REMEMBER MY BDAY..
HIHIHI..
SY MENGHARGAI ANDA SUME NYER WISH...KOH3..