ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



sucK Day!!!!

ARGH!!!! SUCK!!
ARY YG TRUK..!!
ARINI BALIK SCHOOL JE KNE BBEL DGN PAPA AQ..
DYE MARA AQ SBB AQ TUNGGU KT LUAR SCHOOL..
PA AQ KATE YG DOK LUAR GATE SCHOOL NIEY BIASE NYE CM BOHSIA.
OMG..PA COME ON..
FARA BKN DOK DGN LAKI...
IM WITH MY BEST FREN..

PERGHHH AWAL2 PTG DA KNE MARE...
THEN TIME PTG UW PA SOH AQ MKN..
AQ KATE XNK..HUH! CMTUW AW.
TETIBE DYE CM MARE AQ..
SBB AQ MNJAWAB ++MENGELUH..HAHHA
APEW LAGY DYE KATE,..
"FARAH.U BEHAVE UR SELF"
PERHH..
TERKJOT AQ BILE DA KNE CMTU..
THEN AQ BALIK DGN MA...AQ NANGES DLM KETE..
AQ CITER SUME YG JD KT MA AQ..
HUHH..
THEN MA AQ KATE
"SUDA2 JGN NENANGES..NNT NNEK NMPAK.."
KBETULAN NNEK AQ DTG UMAH AQ SMLM..
HIHIIH AQ MERAUNG DLM KETE TD..
GERAM SGT2