ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



SAMBUNGAN EPISOD SMLM



OKAY...SAMBUNG CTER SMLM..
NAMPAK WAJAH2 SI CANTIK JELITA YG DIATAS NIE?
KAMI MENYERANG BUDAK BARU YG BRNAMA SHAMSUL.
HAAHHAHAA SI THOYA NIE DA SMPAI KT KELAS 4PERAKAUNAN DAX UW TETAPI..MALANG X BRBAU..
ANIS YG MENCABAR AQ DGN THOYA SUPAYE SOUND DAX NIE,DYE KATE STOP..!!JGN3!
HAHHAA SUMPAH TIME TUW AQ WASE NK BG TAMPARAN MAUT KT ANIS..HAHHA PLAN ESK NK SOUND AGY...TP ITUW KJE SI THOYA NIEY..
AQ TUKANG IKOWT JER,..
TP TD SMPAT THOYA G KATE KT SHAMSUL
"KAU BAJET PHAL?!!"
HAHAHA GEMPAX JERK WA TGK.


NEXT STORY..
TETIBE WAKTUW 1 MASE NIE KTEOWG MRAYAU DPN KELAS DAX 4P..TETIBE TEACHER SYIKIN YG AJAR AQ ADD MATH ADEW BLAKANG AQ..N DYE KATE DYE MSUK KELAS AQ NOW.
AQ PN JERIT AH.
"WHAT THE HECK!!"
HAHAHA PAS TUW AQ,ANIS,THOYA,CHIMET KTAWE CM CLAKE X INGAT DUNIE..HAHA