ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



pepASAL ABG AKuw..koh3

pkl 12030 pg.22jan.2011
hah..amik kau....
nk trkjut kn aq gosok bju sgt kn?
kan aq jerit smpai 1 umah dgr..hahhaa shuker2..
smpai mama aq bgun aq jrit..hahaha cm sial ea kow..
aq da ler tgh takowt..koh2..
i nieyh sbnrnye pengecut dow..
agy2..kalo cter antu..
start ler aq byang antu2..
seperti:
ju-on,
jadah2 ah yg cm2 antu ler..
hhah..takowt..