ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



MAK OII ARINI MMG DASYAT!!

GILER GABAN LER..
WA ARINI NI PKAI BJU KADET POLIS UNIFORM LENGKAP AWW..
SBB ARINI KN ARI RABU..KOH2..
nk di jadikn cter an..
waktu 1 mase nie tade ckgu aww.
aq mrayaw ah dgn kengkawan ,.
hary ni ujan ...da 2 ary x brhnti..
perh...tangga school aq licin aw,,

TIBA2..

AQ TRGELINCIR...!!
OMG!! MALU SIALL..
MALU THAP MAOTT..
HAIYOYO..
SAKET WOO JATUH TANGGA..
MALU2...JATUH DPAN KELAS ADEQ2 FORM 1..HAHA..
MALU GLER2..
ADUYYY...