ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



KWAN MKN KWAN?OMG!!

OMG...!!
AKUW PKIR TADE WUJUD DLM IDOWP AQ KWN MKN KWN..
HAAHAHA BAK KATE FDIL
"KWAN MNE MKN KWN..KWN MKN NASI..HAHA"
AIYOOO..HAHAH
TP MMG AQ KATE...MMG CILAKER IDOP KWN MKN KWN NIE..
DPAN KITEW CM MALAIKAT..
BLAKANG KITE KLAH SETAN...MENANG DYE NIE.
HAHAHHA WEY2..
IDOP NIEY KNE SDAR DIRI KIT WEY..
AQ BNCI OWG CM KOE
"HIPOKRIT NK MAMPOS."
NK NGATE DPAN2 AH SIAL.