ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



KISAH HARY INI...DIA AKU N KWAN2


WAH2..
HARY INI PKAI BJU UNIFORM KADET SBB ADEW KOKO..
AQ NMPAK SUMER PKAI BJU KOKO...TP AQ TGK "DYE"(KAW LA BUDAX BARU)
DGN SLUMBER NYER X PKAI BJU KOKO..
ISK...
WHATEVER LARH..KUW X KISAH..


HAHAHAH OKAY HARY INI THOYA N AQ TLAH MEMBUAT "SESUATU AMAL KEBAJIKAN" (RAHSIA)..
HAHAHA..
# ANIS NPEW KAW NANGES MSE WAKTU PJ TD?
WA TNYE LU,LU X JWAB.
HAHAHAHA..

NEXT STORY

HAA...NIEYH KISAH WAKTUW NK BALIK SCHOOL.
AQ SEPERTI BIASE LALU IKOWT TANGGA UTAMA LALUAN PJABAT..
WAH2..
DAH LER LWAT... AQ DGN ANIS PN JLN2 N DA NK SMPAI TANGGA UTAMA UW , TGK2 SI BUDAX BARU NIEYH PN NK TURUN JUGAK...
SO...AQ BG DYE TURUN DLU..
TETIBE WA NMPAK MIA N AISYAH LALU..HAHAHA MREKE INI YG TLAH BERTUGAS MENGGOSIPKAN ANIS DGN BUDAX BARU UW.(XBAEK TAHU?)AHHAkX.
ANIS DA HILANG MOOD BILER DAX 2 OWG NIEY USIK2..ANIS SIAP KATE
"AKU X PRNAH KUARKAN STATEMENT JIJIK NI!"
HEHEHE..GARANG SIOTT KWN AQ NIEYH UPENYER..
HAHAHA


OK NEXT STORY IN THE SAME DAY IN EVENING.

WAHH...UPERNYER... SDARE DYE SHAFIQA 4P UW COUSIN DGN BUDAX BARUW UW...WOW..
HAHAHA AQ DA LAME TAHUW..
HEHEH ABESH SUMER SGALE AQ TNYE PIKA..
U ALLZ TAHUW X...
MSTY X KN..
UPERNYE....UMAH "S" DAX BARUW UW DEKAT GILER DGN UMAH AQ...WEY! XSANGKA AQ..HAHAHA
LEMAH JANTUNG AQ DGR..HAK2..
TP MMG AQ X LEYH LUPE STATEMENT DAX "S" NIE..
DYE KATE
"AKU X LYN LA PMPUAN MLAYU..NK CPLE DGN DAX CINE JE."
WEY...KOE UW MLAYU..HAHAHA...SUDA2..
RILEX2..HEHEHE

#PERHATIAN: JGN TRSINGGUNG KPD SESAPER YG ADEW KAITAN..KAH3..