ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



hapPy!! swEEt DAyz.!! PERHH

HARY NI KUW MAWU STORY BESHH NYER..
HIHI..
CMNI...OKAY FIRST..
ARINI AQ NK REHAT G KANTIN AWW..
THEN AQ JLN LENGANG LENGGUK CM MAK MINAH SMPAI KWN LAKI AQ CKP..WEY JLN LAR CPT SIKIT..(LOOK CHER MIN DAK CINE.)
HAHHA AQ PN JERIT AH
"HAISHH!! YELARH!"
TETIBER...
SI SHAMSUL YG DAX BARU UW PUNS ADE JLN DGN DYE..
BENGANG SIOT AQ..PERHH..
HOTAK AH..WA JERIT KUAT GLER..
KAH3..

STORY KEDUE..
NAIK REHAT..AQ OTW G CLASS AQ..TETIBE FADLY @DIKENALI SBGAI GENJI YG SESANGAT ANTI DGN AQ N AQ PN ANTI DGN DYE..DYE GI JERIT
"WOOO"
KAT AQ..
AQ BENGANG AH DPAN KENGKAWAN DYE..DAH LER CM SEGEROMBOLAN PENYAMUN
PERHHH AQ PN TOLEH AT GENJI NIE AQ MAKI DYE KUAT2..
AQ KATE:
"KAW BABI!! MULUT CM CILAKE! G MAMPOS KAW SIAL."
HAHHA TIME UW RMAI GLER DAX LAKI2 N GURL2 HAHA WA PDULI APE?
YG PENTING AQ PUAS MAKI..
UTK PERHATIAN: SHAMSUL PUNS ADE N CIKGU PN ADEW TIME AQ MAKI GENJI..
KAH3..
GENJI BENGANG TRUS BLAH...KAH3..


STORY KETIGE..
HA...NIE YG BESH NIE..
CMNI AQ NK G BLIK TAYANG AWW LPS RHAT UW..THEN AQ JUMPE DGN TEO ERC SENG DAX LAKI CINE NIE MMG SEIRAS CM KWN AQ DLU KEH3..
BPAK AH..
MULE2 DYE NK PELUK AQ..GILAK HAPER..AQ NGELAK.
DYE PGANG TNGAN AQ CMNER ERK AQ NK CTER..
DYE CEKAK TNGAN KAT PINGGANG DYE N MSUKKN TNGAN AQ..JD CM BRSIMPUL..
KOH3...PERHH.... XLEYH BLAH..HIHI...THEN...AQ SOH DYE LPS TNGAN AQ..
HUHU..
THEN AQ TNYE DYE..
".AWK SYG SY X?"
DYE KATE
"SYG WOO"
HIHIHIK!
THEN AQ KNE MSUK CLASS DA TIME UW..TP KTEOWG KT TANGGA KELAS 4P AGY..
TRJUMPE TEO AGY...AQ KATE :
"I LOVE U"
YE KATE
"I LOVE U 2.."
HEHEHEHEHE
PERHH SWEET BHAI...
SYG KAW TEO..
HAHAHA HARY2 HADAP MUKE KAW SJE..