ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



di seKOlaH lOLZ

WOW...HAHAHA HARY NIE SCHOOL AQ ADEW WT SAMBUTAN PRAYAAN THUN BRU CINA..
PERHH MMG GEMPAX GILEW SBB ADE TARIAN SINGA...
HEY...TAHUW X BUDAX YG WT TARIAN SINGA NI DA MSUK PRINGAKAT ANTARABANGSA AW..
HEBAT AN BUDAX SCHOOL WA..
HIHIH...BANGGE I..
ARINI AQ JD PENGACARA MAJLIS...
PERHH..OTAK AHH..PENING AQ..PEPAGI DA GELABAH..HAHA..
MAJLIS NIE ABESH DLM PKL 8.36 PG KALO AQ XSILAP..

SELEPAS MAJLIS ABESH...

AQ NAEK TANGGA IKOWT KELAS 4PERAKAUNAN..
TETIBE DAX CINE LAKI NIE AQ XKENAL TP ENCEMMM SGT2..
DYE KATE KT AQUW..
"HEY TUNGGU I BG U LIMAU"
THEN ANIS AMIRA NIE G TNYE DYE
"UTK AQ MNE?"
DAX UW JWAB..
"XDA2 SY BG DIA (AQUW LER) SBB DYE CNTIK.."
PERHH...WA KEMBANG SEMANGKOK JER TIME DYE CKP..KOH3
BANGGE SIAK..
SHUKER2..


WAKTU REHAT:
HAHHAA YEY JUMPER PUNS TEO.. TEO BG AQ LIMAU YG THAQIFAH BG AT DYE..HUUHU.. SHUKER2..AQ TNYE TEO SYG AQ X..DYE KATE I @#$% U.HAHAHA GILAK..
TEO CUMELL...KOH3..


WAKTU BALEK:
CM CIKAI WA KATE CIKGU TAHAN AQ DLM KELAS..BKN AQ JERK...RMAI AGY...
SEPERTI: AQ,ANIS AMIRA,NOYA,THAQIFAH,SYAFIQA,AZIAH,MIEN,FATEHAH N DAX CINE LAKI..
HAHHA CKGU "ni" KATE:
"SY TAHUW AWK SUME X SUKE KT SY..SY SDAR DIRI SY SIAPE..SY DA BNYK KALI DGR AWK SUMER KATE -CIBAI,BABI,CELAKA N SWAKTU DGN NYA."
PERHH WA DA BENGANG NK MAMPOS..
CKGU UW TRUS JLAN GTUW JERK?
DYE TINGGALKN KAMI SUME..
THEN KITEOWG PUNS BLAH JERK..YG SI THAQIFAH NIE GI HENTAK KERUSI..HAHA
GILAK LARH...

SWAKTU DI GATE SCHOOL:
PERHH...WA DA DLM KERETE..TETIBE AQ TRPANTANG MAMAT BRBAJU HIJAU(BJU SUKAN SCHOOL)
RUPER2 NYER SHAMSUL...PERHH..
HUHU..ARI SMLM WA PANGGIL DYE...WA JERIT..
"SHAMSUL!!"
DYE PUNS PANDANG AQ..THEN AQ KATE TADEW APEW LER..SJE2..