ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



my haPPY HAPPy biRtHDAY.. LOVE U

wah2...aq nyer bday blom smpai suda dpt hadiah drpd
papa
mama
abg
3
syg sume my family..
im sorry if sometimes im become rude.
but im really dont mean it..
sorry.\
:(
my bday 23 jan niey..hua2..
smlm my mama bday.'
.hppy bday ma..
love u ma..

papa thnx 4 everythings..
slalu bg apew yg kuw mahuw..
i love u allz untill my last breath..
llyuid..
.