ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



BANjiR maLi...

http://www.smileycodes.info
hohooh...aq yg umah ats bukit nie hanye memeherhatikn pnduduk2 kampong akn di bnjiri ...huwaaa
air sungai makin lame mkin mningkt..bpak ah..
yg penting jln yg kt railway uw da kne tutup....isk2...
dasyat2..
gilak ah...air hujan da nk naik jambatan 1...perhh..gilak2..
yg pnting juga kbnyakkn kampong da bnjir truk...aq tgk sungai uw da leyh agak..hahaha
truk gilak bnjir.. koh3..
semoge pulih lerr.