ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



wee~~adew di kl!!

hahahk! happy2..
bru smpai kl td pkl 8.35..
hey2
jgn pkir yg aq shuker sgt nieyh sbb jakon x pnah dtg kl..
da slalu dtg lolz
tp yg besh nyer..
abg2 sdare aquw dtg umah auntie aq..
heheh..wktuw time mkn mlm td abg sdare aq(joe)
dok tepi wa..hua3..
nek nah wa puns dtg,,hehekz
esk mawu g frazer hill..
shuker2..
nk apew2??
msj2..
hahahaaha
nieyh no phone aq yg bru 999
hahahhaah over2..
:)