ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HEY2 BOYZ!


HAIYOOOooooOOO..
npew larh laki2 kt fb..
XDERK KJER LAIN KEW HA ASYIK MNX PHONE NUMBER AQ?
AQ BKN NYER CNTIX SGT,
TP ALLAH DA BG CMNI..
ADOYY LEMAS AQ..
SUMER NK NTAR CHAT KALO ONLINE..
KALO NK OFFLINE CHAT LAK, TGH CHAT DGN KWN2 AQ..
HAIYOO..
PUSING KPALE INI,...
HAHAHA ..
HUA2
VUNGUX.
penin2