ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HARI AMIK RESULT..(MEYH AQ NK STORY MORY))

ARI NIEYH...23 DISEMBER 2010,
AQ AMIK RESULT PMR.
HUMM.
KPUTUSAN AQ........
TATAW LA...
JUST DPT 1A 4B 3C.
ERK?
TRUK KN?
AQ DOK NANGES JEA.
TATAW NPE.SDEYH KOWT.
AQ DA HAMPA KN MAMA N PAPA AQ..
SDEYH SEYH.
HUH...LPS AQ DPT TAHUW JEA DLM KETE AQ TRUS NANGES.
PAPA AQ KATE DA3.. JGN NANGES.
THEN SMPAI KT SCHOOL KWN2 AQ ANIS N NIDA PN MSUK OFFICE PA..
AQ CALL ABG AQ TRUS.
MSE AQ BGTHU DYE RESULT AQ,AQ NANGES.
NANGES GILER2..
PEHAL TAH AQ NIEYH SDEYH SGT..
EMO GILER.
THEN DA AMIK KPUTUSAN AQ BALIK.
SMPAI JE 5 MIN KT UMAH.
MAMA BALIK.
MAMA KATE STUDY HARD 4 UR SPM.
JGN NK LEKA MAIN PHONE N JGN NK KUNCI BILIK.
PAPA LAK TD KATE JGN MEN INTERNET SGT.
THEN AQ ON9 FB,
AQ CHAT DGN INTAN N ZAIRUL..
INTAN KATE RESULT AQ OK JNJI XDERK FAIL..
YG ZAIRUL NIEYH TAHUW YG AQ NANGES2 DYE KATE CIAN2..
ISK MAWU JEW KU TAMPAR MUKE DY..
MAWU WEYH?
HAHHAA
TP ZAIRUL KATE X DERK AH TRUK SGT RESULT AQ..
BTW DYE KATE NK PINDAH SCHOOL?
OMG..
JGN2..
NNT MASKOT ILANG..
HA3..
YELARH2..
SHUKER ATY LA NK PNDAH OR X..
YG PENTING,
SUMPAH FORM4 AQ NK STUDY HARD..
YEAH! DEMI MASA DPAN AQ GK..
AQ KALO BOLE NK AMIK KLASS PRINSIP AKAUN.
HU3